Aktualności

« powrót

Krynica - zima 2016/2017 - bajkowa galeria zdjęć.

Zima 2016 roku w Krynicy wyglądała jak z bajki, dokładnie tak, jak bywało to jeszcze za naszego dzieciństwa. Piękne ośnieżone góry, cudownie przyozdobione szronem drzewa. Widoki przywołały wiele wspomnień, a zachwytów nie było końca. Po prostu pięknie.

Krynica - zima jak z bajki!

Dawno już Święta Bożego Narodzenia nie miały takiej pięknej, zimowej scenerii (jeżeli dobrze pamiętamy, ostatnio tak zimowo w świąteczny czas było w 2012r.), a co najważniejsze, ta piękna zima trwa nadal. Kiedy większość Polski zimę odczuwa jedynie po niskiej temperaturze (a ostatnio nawet bardzo niskiej), to w Krynicy panuje piękna zima i nic nie zapowiada tego aby miała się szybko skończyć...

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć i doświadczyć osobiście tego wyjątkowego, bajkowego klimatu zimy w Krynicy, to mamy nadzieję, że zachęcimy Was do przyjazdu do naszego miasta tymi kilkoma zdjęciami, które tylko w małym stopniu oddadzą urok tego czasu. Dodajmy do tego jeszcze wyjazd gondolą na Jaworzynę, czy też przejażdżkę zaprzęgiem konnym w kuligu, to pełnia szczęścia zapewniona. Nie mówiąc już o tym, że jeżeli jeździcie na nartach, to w Krynicy i najbliższej okolicy czekają na Was liczne (mniej i bardziej wymagające) stoki narciarskie, które dzięki istnie zimowym warunkom, są wyśmienicie przygotowane na ten sezon.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko serdecznie zaprosić Was do Krynicy!

A jednocześnie, jeżeli macie ochotę zobaczyć dawną Krynicę lub nasze miasto o innych porach roku na zdjęciach, to zapraszamy tutaj >> do Galerii zdjęć Krynicy

 

REGULACJE DOTYCZĄCE PLIKÓW COOKIES

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu lepszego dzialania oraz speniania idynwidualnego zapotrzebowania użytkowników.
Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie dotyczącej polityki prywatności.

akceptuję